معرفی شرکت ویتا طب کوشا

  معرفی شرکت ویتا طب کوشا     
شرکت ویتا طب کوشا
، در سال 1386 و با هدف تامین انواع تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات بیوتکنولوژی و تجهیزات آنالیتیکال مراکز مختلف آزمایشگاهی و تحقیقاتی، صنعتی و پزشکی توسط حامد صمدی ملا یوسفی تاسیس گردید. از همان ابتدای شروع به کار این شرکت، تلاش شد تا بهترین برندهای انواع تجهیزات آزمایشگاهی، بیوتکنولوژی و پزشکی، و آنالیتیکال که ساخت داخل و کمپانی های معتبر جهانی هستند، تامین و قابل ارائه به شما مشتریان گرامی باشد. 
        از آنجا که تعداد زیادی از انواع این تجهیزات، هزینه های قابل توجهی دارند، شرکت ویتا طب کوشا، علاوه بر ارائه ضمانت نامه معتبر یکساله که اجازه تامین خدمات پس از فروش سهل الوصول برای مشتریان گرامی را فراهم می آورد، بخش فنی معتبری را تشکیل داده است که می توانید جهت تعمیر بسیاری از انواع تجهیزات آزمایشگاهی اقدام فرمایید.
       از تجهیزاتی که شرکت ویتا طب کوشا در واردات و ارائه معتبر آنها پیشرو می باشد، می توان به انواع حمام های التراسونیک، بیلی روبین مترهای پوستی، و دستگاه های GC و HPLC اشاره کرد. 

      لیست کمپانی های معتبری که تا کنون شرکت ویتا طب کوشا، اقدام به تهیه و واردات تجهیزات آزمایشگاهی کرده است را می توانید در بخش "کمپانی های معتبر تجهیزات آزمایشگاهی" بیابید
       در نهایت، شما میتوانید هر گونه انتقاد و پیشنهاد خود را با ما و از طریق ایمیل admin@4lab.ir و یا تلگرام شرکت ویتا طب کوشا در میان بگذارید. 

 

توسط : ADMIN | تاریخ : 1394/03/27 | نظرات