راهنمای خرید تجهیزات آزمایشگاهی

 چگونه خرید کنیم 
 خرید تجهیزات آزمایشگاهی در کشور ما ایران، موضوع متفاوت تری نسبت به دیگر کشورهاست. چرا که به واسطه تحریم هایی که وجود دارد، واردات تجهیزات آزمایشگاهی با مشکلاتی روبروست و از طرف دیگه خدمات پس از فروش هم با مشکل روبرو می شود. به طور مثال با توجه به عدم دسترسی ما به سایت آمازون، ما بسیاری از آپشن های بالقوه و بالفعل خرید را از دست میدهیم و همین موضوع عدم اطمینان بیشتری را در هنگام خرید تجهیزات آزمایشگاهی ایجاد میکند. چرا که معمولا تجهیزات آزمایشگاهی گران هستند و قصد ما از خرید، استفاده مداوم  و طولانی مدت از آن نوع مشخص از دستگاه است.

     کارکنان شرکت ویتا طب کوشا هم با همه این مشکلات از نزدیک روبروه بوده و آنها را کاملا لمس کرده اند. از این روست که در این صفحه و در تمامی لحظات خرید، سعی کرده ایم، همه جنبه هایی که برای یک خرید اطمینان بخش وجود دارد را فراهم کنیم. از اینرو، در این صفحه شما می توانید با همه جزییات یک خرید ایمن آشنا شوید و در صورت هر گونه مشکل، با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

راهنمای خرید در وب سایت www.4lab.ir شرکت ویتا طب کوشا

1. به صفحه فروشگاهی وب سایت ما www.4lab.ir مراجعه کنید.

2. از بخش منوی اصلی که در نوار سبز رنگی تعبیه شده است، می توانید انواع محصولات آزمایشگاهی را جستجو کنید

3. این محصولات شامل
الف: تجهیزات آزمایشگاهی مانند میکروسکوپ و استریو میکروسکوپ، حمام التراسونیک، ویسکومتر، رئومتر، هموژنایزر، فریز درایر، هیتر مگنت، همزن مکانیکی، سانتریفیوژ، تقطیر در خلا و یا روتاری اواپراتور، آسیاب برقی، شیکر آزمایشگاهی، آون آزمایشگاهی، انواع ترازوهای آزمایشگاهی، بن ماری، انکوباتور، کالریمتر، اتوکلاو، پمپ خلا، حمام سیرکولاتور و سوکسله

ب: تجهیزات پزشکی شامل بیلی روبین متر

ج: تجهیزات بیوتکنولوژی شامل ترمال سایکلر PCR، الایزا ریدر، ریل تایم PCR، الکتروفورز، ژل داک، الکتروپوریشن، میکروتوم، سدیمان ریدر و نانودراپ

د: تجهیزات آنالیتیکال شامل انواع اسپکترومتر و اسپکتروفتومتر، انواع سیستم های کروماتوگرافی، تجهیزات آنالیز حرارتی، تجهیزات آنالیز شیمیایی و سایز ذرات و تصویر

ه: سایر تجهیزات شامل تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی، تجهیزات رنگ و رزین، تجهیزات دارو و داروسازی و تجهیزات صنایع غذایی و کشاورزی

4. بیشتر محصولات دارای صفحه توضیحات هستند که با کلیک روی آن محصول، می توانید اطلاعات مفیدی را در زمینه تاریخچه استفاده از دستگاه، ساختار دستگاه، نحوه استفاده و کاربردهای دستگاه بیابید.

5. علاوه بر آن در هر کدام از این صفحات لینک ورود به بخش فروشگاهی آن محصول و دستگاه خاص نیز در بالا و پایین صفحه درج شده است.

6. در اکثریت موارد توضیحات مناسبی در مورد هر محصول وجود دارد، اما شما می توانید برای کسب اطلاع از هر کدام از دستگاه ها و مقایسه با دستگاه های دیگر با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.
علاوه بر آن، با ارسال ایمیل و یا پیام به تلگرام شرکتی ما، می توانید کاتالوگ و یا پیش فاکتور مربوطه را نیز دریافت کنید.

7. علاوه بر آن میتوانید راه های پرداخت هزینه را در این بخش بیابید.

8. لازم به ذکر است که دستگاه هایی که در شرکت ویتا طب کوشا ارائه می شوند، به دو دسته تقسیم می شوند:
  • تجهیزات سفارشی که تنها با سفارش مشتری، از کمپانی مربوطه درخواست می شود و مدت زمان تحویل کالا، به مدت سه تا چهار هفته خواهد بود و در صورت درخواست کالا، باید 20% مبلغ در ابتدا پرداخت شود
  • تجهیزات موجودی که در انبار شرکت موجود هستند و شما تنها با ارائه درخواست و پرداخت هزینه به صورت نقدی و یا مدت دار می توانید، در طی یک تا دو روز، بسته به مسافت مقصد، دستگاه خود را تحویل بگیرید. 
9. تحویل دستگاه، با امن ترین روش های انتقال مانند تیپاکس می باشد و بنابر درخواست مشتری میتواند از طریق ترمینال های اتوبوسرانی و غیره نیز انجام گیرد.
10. همراه با هر دستگاه ارسالی، یک ضمانت نامه معتبر مربوط به خود شرکت ویتا طب کوشا، که مدت زمان آن یکسال است، ارائه می شود و شما می توانید با در دست داشتن این ضمانت نامه نسبت به تهیه و دریافت خدمات پس از فروش اقدام فرمایید.
11. تعدادی از دستگاه ها، نیاز به نصب و آموزش توسط کارشناسان فنی ما دارند، شما می توانید با درخواست و رضایت خود نیز از این خدمت و سرویس نیز بهره مند شوید.
12. پس از خرید دستگاه و داشتن مشکل در خود دستگاه می توانید به بخش فرم تعمیر و نگهداری مراجعه کرده  و فرم خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان فروش، در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند
 
در نهایت از شنیدن نظرات و انتقادات سازنده شما بسیار استقبال می کنیم و امیدوارم بتوانیم با همکاری شما عزیزان، خدمات بهتری را ارائه نماییم.

توسط : admin | تاریخ : 1394/04/01 | نظرات