تجهیزات آزمایشگاهی‌، پزشکی، بیوتکنولوژی و آنالیتیکال

آخرین ویرایش در 1394.4.28/ ساعت 15.30


     بشر برای رفع احتیاجات و پاسخ دادن به سوالات بی‌پایانش، همواره در تکاپو و جستجو بوده است و در این راه، به مدد قدرت تفکر و نوآوری، ابزارآلاتی را خلق کرده است که دستیابی به این اهداف را برای او آسان‌تر ساخته است، تا آنجا که امروزه با گسترش روزافزون و سریع علم و پایاپای آن، صنعت، ابزارها و دستگاه‌های قدیمی، جای خود را به تجهیزات پیشرفته‌ای داده‌اند که متناسب با هر رشته علمی ابداع شده‌ و هر کدام تلفیقی از علوم مختلف هستند و راه دستیابی به اهداف را، آسان‌تر، سریع‌تر و دقیق‌تر ساخته‌اند. بدین ترتیب، ابزارها، دستگاه‌ها و تجهیزاتی که آنها را در دسته‌های مختلف آزمایشگاهی و تحقیقاتی، پزشکی، صنعتی، محیط زیستی و دیگر بخش ها قرار می‌دهیم، امروزه قلب تپنده تمامی این مراکز محسوب می‌شوند.
 
     در این میان، کشور ایران، یکی از کشورهای در حال توسعه ای است که به دنبال رشد سریع علمی و صنعتی است و رسیدن به این هدف مهم با داشتن نیروی جوان و مشتاق، و البته فراهم ساختن انواع تجهیزات به روز و پیشرفته، چندان دور از دسترس نخواهد بود.

     در همین راستا، شرکت ویتا طب کوشا، مفتخر است که وارد کننده و توزیع کننده و ارائه دهنده خدمات در زمینه تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی، تجهیزات و لوازم پزشکی و بیوتکنولوژی و تجهیزات و لوازم سنجش و آنالیز می باشد و همواره تلاش می‌کند، در راستای برآورده کردن نیازهای محققان، پزشکان، دانشجویان، دانشگاهها و واحدهای مختلف صنعتی و محیط زیستی گام بردارد.
      شما می توانید با ورود به هر یک از بخش های تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات پزشکی و بیوتکنولوژی، و تجهیزات آنالیتیکال، اطلاعات مفید و کاملی را از هر یک از انواع تجهیزات دریافت کنید و در نهایت کاتالوگ انواع محصولات را دریافت کنید و یا آنکه برای تکمیل اطلاعات با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.
      در وب سایت فروشگاهی 4lab.ir، تلاش شده است علاوه بر ارائه محصولات و اطلاعات ارزشمند، مقالات علمی و تخصصی، اخبار همایش ها و تازه ها و اکتشافات جدید در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی نیز ارائه شود. علاوه بر آن شما میتوانید با ورود به بخش نمایندگی ها، با انواع کمپانی های مطرح در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی آشنا شوید. 

     بدیهی است، ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما می تواند، ما را در ارائه خدمت رسانی بهتر و رفع نواقص یاری کند. از این رو، شما میتوانید با ورود به بخش ارتباط با ما، ما را از نظرات سازنده و ارزشمند خود، مطلع سازید.
 

توسط : admin | تاریخ : 1395/03/18 | نظرات